Ponuka farieb okien a dverí

V Inoutic ponúkame širokú paletu dekorov a farieb pre okná i dvere. Využívame na to farebné fólie z veľmi odolného materiálu, takže si svoj vzhľad zachovávajú počas celej životnosti okien. Farebné fólie možno navyše ľubovoľne kombinovať tak, aby okná ladili zvonku s fasádou a vnútri s farbami interiéru.

Pozrite si našu aplikáciu, ktorá vám uľahčí rozhodovanie, akú farbu pre vaše okná zvoliť.

Sivá je IN!

V súčasnosti sú výrazným trendom v architektúre rôzne odtiene sivej. Pôsobia elegantne, luxusne a pritom umožňujú vyniknúť ostatným farbám.

Inoutic ponúka na sivé základné profily 13 odtieňov sivých dekoračných fólií (vrátane 4 odtieňov Architecture Colors s kovovým vzhľadom). Medzi ne patrí napríklad aj fólia ALUX DB 703, ktorá imituje striekaný práškovaný hliník. Špeciálne pigmenty v kombinácii s povrchovým reliéfom vytvárajú typický trblietavý kovový efekt. S týmito farebnými fóliami budú vaše okná vyzerať na nerozoznanie od hliníkových, ale pritom si zachovajú výborné tepelnoizolačné parametre plastových okien.

Ak si na okenné či dverové profily vyberiete obojstrannú fóliu so vzhľadom kovu, je, samozrejme, dôležité, aby vás po otvorení okna a dverí nerušilo biele jadro profilu. Inoutic je jediným výrobcom PVC profilov na slovenskom trhu, ktorý ponúka možnosť zvoliť si sivé jadro profilu.

Ak sa zákazník rozhodne pre výber sivých profilov v spojení so sivými fóliami, nedochádza k predĺženiu dodacej lehoty zo strany výrobcu a dodávateľa okien. Rovnaké fólie možno použiť nielen na okná a dvere, ale aj na garážové brány a rolety. Zaistí sa tak ucelený vzhľad domu.

siva_in.jpg