Sivé okenné profily

Okná sú dnes nielen funkčným stavebným prvkom, ktorý ochráni domov pred nepriazňou počasia, zabráni v zime tepelným únikom, zaistí prísun denného svetla a čerstvého vzduchu. V správnom farebnom odtieni dodajú bývaniu štýl a môžu sa stať aj nezanedbateľným dizajnovým prvkom.

Biele okná si síce aj naďalej zachovávajú svoju obľubu, no absolútnym trendom sú teraz sivé odtiene fólií s kovovým vzhľadom. Dokonale imitujú hliník a zároveň majú vynikajúce tepelno-izolačné parametre. Spoločnosť Inoutic je na tuzemskom trhu jediným výrobcom profilových systémov pre plastové okná a dvere, ktorý ponúka základné telo profilu v sivej farbe. To sa ideálne hodí pre kombináciu so sivými fóliami.

Sivé profily Inoutic so sivými a metalickými obojstrannými fóliami dodajú oknám a dverám jednotný a luxusný vzhľad aj pri otvorení. Už nikdy viac vás nebude rušiť pohľad na biele časti profilov pri otvorení okna, ale naopak – poteší vás pohľad na 360° sivej (obojstranná fólia a profily v sivej farbe). A to samozrejme bez príplatku, či predĺžených dodacích lehôt!

O tom, že sivá je in, vás môže presvedčiť aj výnimočný dom na brnenskom predmestí, ktorý si podľa vlastných predstáv zrealizovala interiérová dizajnérka Lucia Schäfferová. Viac nájdete tu.