Recyklácia terasových dosiek Twinson

Terasové systémy Terrace a dosky plotového systému Twinson fancing 100 % recyklovateľné. Twinson je patentovaný kompozitný (WPC) materiál, ktorý sa skladá z plastu, borovicového dreva (z lesov s certifikátom PEFC, kde sa hospodári trvalo udržateľným spôsobom) a aditív, ktoré zlepšujú vlastnosti materiálu.

Malé množstvo dosiek Twinson môžete bez obáv vyhodiť do bežného zmiešaného odpadu v domácnosti a väčšie množstvo WPC odpadu môže byť spracované v bežnej lokálnej spaľovni. Existuje aj možnosť spätného odberu a recyklácia. Materiál môžete zabaliť a poslať späť k nám prostredníctvom vášho dodávateľa terasy Twinson.

WPC materiál Twinson bol posudzovaný nezávislým laboratóriom pre vývoj a testovanie v oblasti drevárskych technológií Entwicklungs- und Prüflabor Holztechnologie (EPH) v Drážďanoch a bol certifikovaný podľa európskej normy EN 71-3. Vďaka svojej kvalite a bezpečnosti tak môže byť recyklovaný materiál z terás Twinson použitý napr. na výrobu úplne bezpečných hračiek pre deti. To okrem iného znamená, že sa naozaj nemusíte báť a pokojne môžete nechať svoje deti hrať sa na terase Twinson. Strach nemusíte mať ani v prípade, že materiál príde do kontaktu s ústami dieťaťa.

inbaby