Terasy Twinson

Terasy Twinson majú luxusný vzhľad dreva, na rozdiel od drevených terás však nepotrebujú nátery ani morenie a sú odolné proti drevokazným hubám, hmyzu, vlhkosti a mechanickému poškodeniu. Dodávame 4 typy terasových dosiek Twinson:

Terasy Twinson Basic vynikajú skvelou cenou a všetkými výhodami materiálu Twinson. Twinson Terrace majú jednoduchší montážny systém a viac farebných možností. Terasy Twinson Massive sú vhodné pri kopírovaní oblého alebo nepravidelného tvaru (napríklad bazéna) – jednotlivé dosky možno natočiť podľa potreby a orezať na akýkoľvek tvar.

Chcete sa o kompozitnom materiáli dozvedieť viac?
Množstvo zaujímavých a užitočných informací nájdete aj na web stránke
https://www.topbyvanie.sk/magazin/rozhovor-s-inoutic-deceuninck.

Terasy Twinson Massive

S Twinson Massive bude vaša terasa dokonalá. Masívne dosky z materiálu Twinson nepotrebujú údržbu a jednoducho kopírujú napríklad tvar bazéna.

Terasy Twinson Terrace

S Twinson Terrace bude vaša terasa dokonalá. Dosky z materiálu Twinson sú odolné, nepotrebujú údržbu a ich montáž je rýchla a jednoduchá.

Terrace Massive Pro - terasy s povrchovou úpravou odolnou proti mastnote

Masívne podlahové dosky s tenkou vrstvou PVC sú obzvlášť odolné proti škvrnám a nenáročné na údržbu, zároveň si však zachovávajú prirodzený vzhľad dreva.
Konfigurátor farieb

Konfigurátor farieb

V našom konfigurátore farieb si môžete vytvoriť vašu fasádu pomocou niekoľkých málo kliknutí. Stačí nahrať fotku svojho domu a skúsiť to!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocou nášho kalkulátora úspor ľahko a rýchlo spočítate, koľko peňazí môžete ušetriť v najbližších rokoch.

Sivá je IN

Sivá je IN

Sivá je „in“, tak prečo by ste mali vidieť pri otvorení okien biele rámy? Doprajte svojim plastovým oknám elegantný vzhľad hliníka!