Plastové okenné profily Inoutic

Okenné profily vyrábame v troch variantoch: 5-komorové Arcade a 6-komorové Prestige a Eforte. Arcade sú spoľahlivé a pritom nezaťažia váš rozpočet. Prestige sú vďaka svojim vynikajúcim izolačným vlastnostiam vhodné pre zateplené domy, Eforte aj pre pasívne domy. Všetky naše okenné profily majú dlhú životnosť a pomáhajú znižovať výdavky za energie.

Okenné profily Eforte

Nechcete robiť kompromisy v kvalite tepelnej izolácie a dizajne okenných profilov? Prémiový systém Eforte s prestupom tepla 0,95 W/m2K presne to, čo hľadáte.

Okenné profily Prestige

Zháňate okenné profily, ktoré sú ekologické, dizajnové a zároveň funkčné? Profily Prestige znížia vaše výdavky za energie. Na výber máte 40 farebných variantov.

Okenné profily Arcade

Ako ušetriť a pritom zohnať okenné profily, na ktoré sa môžete spoľahnúť? Vďaka rokmi overenému okennému systému Arcade nemusíte robiť kompromisy.
Konfigurátor farieb

Konfigurátor farieb

V našom konfigurátore farieb si môžete vytvoriť vašu fasádu pomocou niekoľkých málo kliknutí. Stačí nahrať fotku svojho domu a skúsiť to!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocou nášho kalkulátora úspor ľahko a rýchlo spočítate, koľko peňazí môžete ušetriť v najbližších rokoch.

Sivá je IN

Sivá je IN

Sivá je „in“, tak prečo by ste mali vidieť pri otvorení okien biele rámy? Doprajte svojim plastovým oknám elegantný vzhľad hliníka!