Deceuninck Group

Deceuninck patrí medzi 3 najväčších hráčov vo svojom odbore na európskom trhu. Spoločnosť je aktívna v 91 krajinách v Európe, Severnej Amerike a Ázii. Deceuninck Group zamestnáva viac ako 3 600 zamestnancov v 25 krajinách. Je zapísaná na burze cenných papierov Euronext. V minulom roku dosiahli tržby Deceuninck Group 664,5 miliónov eur.

Deceuninck pomáha budovať trvalo udržateľné domovy. S pomocou svojich kľúčových technológií (PVC extrúzia a patentovaný kompozitný materiál Twinson) vytvára inovatívne konštrukčné riešenia okien, dverí, terás, plotových systémov, fasád a strešného podbitia. Produkty Deceuninck dokážu uspokojiť súčasný dopyt po dlhej životnosti a elegantnom dizajne s minimálnou ekologickou stopou. Vyrába sa totiž v duchu filozofie uzavretej výrobnej slučky. Produkty majú životnosť viac ako 50 rokov a po jej uplynutí sú recyklované a znovu využité pre ďalšiu výrobu.

Deceuninck Group je rozdelená do piatich oblastí: severozápadná Európa, juhozápadná Európa, stredná a východná Európa, Turecko a Spojené štáty. Desať spoločností a tri výrobné závody Inoutic v regióne strednej a východnej Európy predstavujú hlavnú časť skupiny v Európe.