O nás

Spoločnosť Inoutic je popredný európsky výrobca PVC okenných a dverových profilov s parametrami pre nízkoenergetické a pasívne bývanie. Zameriavame sa aj na stavebné systémy, najmä obklady fasád a terasy z kompozitu Twinson. Výrobky, ktoré ponúkame, sú recyklovateľné alebo priamo vyrobené s použitím recyklovaného PVC, a prispievajú tak k ochrane prírodných zdrojov.
 

Kto sme?

Názov našej spoločnosti vyjadruje našu snahu prepájať interiér a exteriér budov technicky dokonalými výrobkami a hľadať unikátne konštrukčné riešenie.

Filozofia

Kľúčovými hodnotami, ktorými sa v Inoutic riadime, sú úprimnosť, pracovitosť a iniciatíva. Sme si tiež vedomí svojej zodpovednosti za životné prostredie.

História

Písal sa rok 1956, keď bratia Langerovi v nemeckom meste Bogen založili firmu, na ktorú dnes nadväzujeme.

Inoutic Worldwide

Spoločnosť Inoutic/Deceuninck, spol. s r.o., je dcérskou spoločnosťou belgického koncernu Deceuninck, ktorý má pobočky vo viac ako 75 krajinách.

Deceuninck Group

Deceuninck patrí medzi 3 najväčších hráčov vo svojom odbore na európskom trhu. Zamestnáva na 3 600 zamestnancov v 25 krajinách.

Konfigurátor farieb

Konfigurátor farieb

V našom konfigurátore farieb si môžete vytvoriť vašu fasádu pomocou niekoľkých málo kliknutí. Stačí nahrať fotku svojho domu a skúsiť to!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocou nášho kalkulátora úspor ľahko a rýchlo spočítate, koľko peňazí môžete ušetriť v najbližších rokoch.

Sivá je IN

Sivá je IN

Sivá je „in“, tak prečo by ste mali vidieť pri otvorení okien biele rámy? Doprajte svojim plastovým oknám elegantný vzhľad hliníka!