Fasády a podbitie

Fasádne obklady dodávajú domu moderný dizajn, chránia fasádu pred UV žiarením a poškodením a jednoducho sa udržiavajú. Vyrábame 5 typov obkladov: dizajnové a protipožiarne hliníkové obklady Premium, odolné obklady Twinson Premium s luxusným vzhľadom dreva, bezúdržbové PVC obklady Premium, ekonomické PVC obklady Standard a obklady Murvinyl vhodné na obloženie ríms a podbitie.

Twinson fasády Premium

Fasádne obklady Premium z materiálu Twinson sú odolné a bezúdržbové. Vďaka systému odvetrávania fasáda dýcha a izoluje.

Hliníkové fasády Premium

Hliníkové fasádne obklady Premium, to je moderné, elegantné a čisté riešenie vašej fasády s trvalou ochranou proti všetkým poveternostným vplyvom.

PVC fasády Premium

PVC fasádne obklady Premium vyrábame v 29 farbách a dekoroch. Sú nenáročné na údržbu a ochránia váš dom pred vplyvmi počasia.

PVC fasády Standard

Izolujte svoj dom a chráňte ho pred nepriazňou počasia PVC fasádnymi obkladmi Standard. Sú vhodné pre mnoho typov budov vďaka rôznym farbám aj šírkam.

Obklady ríms a podhľadov Murvinyl

Hľadáte spôsob, ako ušetriť energiu a chrániť dom pred vplyvmi počasia? Potom sú pre vás ideálnym riešením vonkajšie PVC obklady Murvinyl.
Konfigurátor farieb

Konfigurátor farieb

V našom konfigurátore farieb si môžete vytvoriť vašu fasádu pomocou niekoľkých málo kliknutí. Stačí nahrať fotku svojho domu a skúsiť to!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocou nášho kalkulátora úspor ľahko a rýchlo spočítate, koľko peňazí môžete ušetriť v najbližších rokoch.

Sivá je IN

Sivá je IN

Sivá je „in“, tak prečo by ste mali vidieť pri otvorení okien biele rámy? Doprajte svojim plastovým oknám elegantný vzhľad hliníka!