Terasové a balkónové dvere Inoutic

Dvere na terasu, balkón a záhradu prepájajú interiér s exteriérom. Dokonalé prepojenie získate so zdvižno-posuvným systémom otvárania, ktorý umožňuje bez námahy otvoriť obrovskú presklenú plochu. Skladacie dvere otvárajú do záhrady alebo na balkón široký priechod bez stĺpikov a pevného zasklenia. Otváravé a odsuvno-posuvné dvere sú tradičným riešením, vhodným pre takmer každý dom.

Zdvižno-posuvné dvere

Zdvižno-posuvné dvere vpustia do domu záplavu svetla. Až 6 metrov širokú presklenú plochu jednoducho odsuniete jedným pohybom.

Odsuvno-posuvné dvere

Odsuvno-posuvné dvere prepoja váš dom veľkou presklenou plochou so záhradou alebo s balkónom. Zároveň skvelo izolujú a sú odolné proti vlámaniu.

Skladacie dvere

So skladacími balkónovými dverami otvoríte úplne voľný priechod bez stĺpikov a pevného zasklenia. Dizajn je len na vás – ktorú zo 40 farieb si vyberiete?

Otváravé dvere

Otváravé balkónové a terasové dvere sú spoľahlivou klasikou. Vyrábame ich vo variantoch pre stavby s nízkym rozpočtom, ale aj pre zateplené a pasívne domy.

Konfigurátor farieb

Konfigurátor farieb

V našom konfigurátore farieb si môžete vytvoriť vašu fasádu pomocou niekoľkých málo kliknutí. Stačí nahrať fotku svojho domu a skúsiť to!

Kalkulátor úspor

Kalkulátor úspor

Pomocou nášho kalkulátora úspor ľahko a rýchlo spočítate, koľko peňazí môžete ušetriť v najbližších rokoch.

Sivá je IN

Sivá je IN

Sivá je „in“, tak prečo by ste mali vidieť pri otvorení okien biele rámy? Doprajte svojim plastovým oknám elegantný vzhľad hliníka!