Plastové vchodové dvere | Inoutic
THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Česky Magyar
schatten
Vchodové dvere
schatten

Plastové vchodové dvere Nielen praktické, ale aj pekné

Na rozdiel od interiérových dverí, vchodové dvere musia spĺňať rad zásadných požiadaviek - na tepelnú a hlukovú izoláciu, odolnosť proti ničivému vplyvu vlhka a striedanie teplôt, proti pôsobeniu UV lúčov, ale tiež požiadaviek na bezpečnosť proti vlámaniu a určitú mieru odolnosti proti mechanickému poškodeniu. Všetky tieto vlastnosti si človek ľahko spojí s vchodovými dverami Inoutic, vyrobenými z prvotriednych izolačných profilov. Možno budete ale prekvapení, ako môžu byť tieto dvere súčasne aj pekné.

Vzhľad vchodových dverí robia ich výplne

Do osvedčených profilov Inoutic možno pri výrobe vašich vchodových dverí vložiť akúkoľvek výplň bežne dostupnú na trhu - plastovú, ale aj sklenenú alebo hliníkovú. Vaše vysoké požiadavky na vzhľad tak môžu byť naplnené alebo aj prekročené, pretože široká škála farieb a dekorov plastových profilov, dnes ich vizuálnu atraktivitu posúva až na úroveň ďalších, napríklad aj drahších materiálov.

Kontaktujte výrobcu plastových dverí priamo vo vašom kraji

Ponúkame hustú sieť našich zmluvných partnerov - výrobcov plastových vchodových dverí z profilov Inoutic. Pozrite sa, aké firmy vám vstupné dvere vyrobia v blízkosti vášho bydliska.

Testované na 20 rokov v prevádzke

Vďaka testovacím strojom, ktoré skúšobné dvere otvoria a zatvoria až v 100 000 cykloch, bezpečne vieme, že vám plastové vstupné dvere vydržia minimálne 20 rokov v bežnej prevádzke. Vôľu v prieťahu a odolnosť už tak veľmi stabilnej konštrukcie možno ďalej vylepšovať pridaním patentovaných profilových rohov zosilnených kovovým vystužením. Pre vyššiu úroveň zabezpečenia proti vlámaniu sa potom ponúka inštalácia doplnkové viacnásobné poistky a bezpečnostného kovania.

Ďalšie zaujímavé parametre

Univerzálne použiteľný hliníkový prah vysoký iba 19 mm prakticky na minimum znižuje nebezpečenstvo zakopnutia a spoluvytvára bezbariérový prístup do interiéru domu alebo bytu. Tepelnej bariéry vo forme integrovaných plastových vložiek dávajú výrobku najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti.

Ďalšie profily v našej ponuke:

Šesťkomorový okenný systém Eforte - 84 mm, špičková technológia pre energeticky úsporné bývanie

Šesťkomorový okenný systém Prestige - 76 mm, Vyvážený profil, ktorý splní všetky vaše požiadavky

schatten
icons
Produkty Inoutic garantujú najvyššiu odolnosť proti silnému vetru a dažďu, optimálnu zvukotesnosť, odolnosť proti vlámaniu a dlhú životnosť.
Produkty Inoutic splňujú najnáročnejšie štandardy na úsporu energie: Vyznačujú sa najlepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami a odolnosťou voči vlhkosti a korózií.
Široký výber farieb otvára neobmedzené možnosti prevedenia fasády a dokáže dodať osobitý ráz akémukoľvek architektonickému štýlu.
schatten
Výrobcovia a predajcovia schatten Cenový dopyt schattenKontakt schatten
© Inoutic