THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Česky Magyar
schatten

Twinson Terrace+ / Robustní a elegantní terasa

Terasy s vysokou odolnosťou

Výhodou robustného systému Terrace+ je jeho dlhá životnosť zaručená unikátnymi vlastnosťami materiálu Twinson. Terasové dosky s dreveným vzhľadom sa neštiepia ani nelámu, sú odolné voči vode a hmyzu, nešmýkajú sa, ani keď sú mokré, a nepraskajú. 100% recyklovateľné dosky sú navyše veľmi šetrné k životnému prostrediu a dajú sa jednoducho udržovať. Terasu v prípade znečistenia stačí opláchnuť vysokotlakým čističom a nechať uschnúť.

Revoluční montáž terás Twinson

Nie len u komerčných vonkajších priestoroch je dôležitá rýchla montáž a výmena jednotlivých dosiek. Twinson Terrace+ používa zaklapávací systém ?clip & slide" s minimálnym použitím skrutiek, ktorý absorbuje prípadné rozpínanie dosiek a minimalizuje tak riziko deformácie paluboviek. Medery medzi jednotlivými doskami umožňujú spoľahlivý odvod vody a ventiláciu, zároveň však zabraňujú prepadnutiu drobných predmetov pod terasu.
Jak jednoduchá je stavba terasy môžete vidieť v našom filme.

Twinson Terrace+ s elegantným vlnitým povrchom je v ponuke v 8 farebných variantách. Určite tak nájdete odtieň, ktorý bude dokonale ladiť s okolným prostredím.

Terasy s životností 25 let

Doporučená maloobchodná cena terasy Twinson Terrace+ je porovnateľná s cenami kvalitného exotického dreva a v závislosti na zvolenej variante podkladu sa pohybuje od 1750,- Kč / m2 (cena nezahrňuje montáž a DPH). Vďaka unikátnym vlastnostiam materiálu Twinson ale môžete zabudnúť na dodatočné náklady za penetračné a ochranné oleje a nátery. Twinson je trvanlivý materiál s minimálnymi požiadavkami na údržbu a s garanciou 25 rokov.

Ak mate záujem o ďalšie informácie o terasových a obkladových systémoch Twinson, kontaktujte nášho obchodníka.

Rastislav Ivák
tel: +421 904 844 448
e-mail: rastislav.ivak@inoutic.com

Mohlo by vás zaujímať: Terasový systém Twinson Massive

Mohlo by vás zaujímať: Fasádne obklady Twinson

Kontaktujte najbližšieho predajcu terás Twinson.

schatten schatten
Výrobcovia a predajcovia schatten Cenový dopyt schattenKontakt schatten
© Inoutic