THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Česky Magyar
schatten

Twinson Basic / V jednoduchosti je krása

Terasový systém Twinson Basic ponúka svojím užívateľom všetky hlavné prednosti špičkového kompozitného materiálu Twinson, navyše za veľmi priaznivú cenu. Jednoduchý systém nájde svoje uplatnenie obzvlášť na terasách menších rozmerov pri rodinných domoch a v súkromných záhradách.

Jednoduchá montáž i údržba terás

Základný sortiment profilov umožní rýchlu montáž terasy v niekoľkých hodinách. Obojstranne použiteľné terasové dosky ponúkajú využitie buď drážkovanej strany, alebo hladkého povrchu so zdrsnením proti pošmyknutiu. Systém Twinson Basic vám dáva na výber z troch základných farieb a dvoch spôsoboch olemovania terasy. Terasu môžete montovať na podkladový kompozitný profil alebo tvrdé drevo. Systém nerezových spôn umožňuje rýchlu montáž s vysokou odolnosťou. To všetko a ešte na viac minimálne nároky na údržbu vašej terasy vám poskytne jedine materiál Twinson.

Terasy so životnosťou 25 let

Vysoká kvalita a poskytované záruky materiálu Twinson vám navyše poskytujú istotu, že sa z novej terasy budete môcť tešiť dlhé roky. Terasové dosky sa neštiepia, nekrútia a odolávajú hmyzu a vode.

Ak máte záujem o ďalšie informácie o terasových a obkladových systémoch Twinson, kontaktujte nášho obchodníka.

Petr Klaban
tel: +420 724 973 449
e-mail: petr.klaban@inoutic.com

Mohlo by vás zaujímať: Terasový systém Twinson Terrace

Mohlo by vás zaujímať: Fasádne obklady Twinson

Kontaktujte najbližšieho predajcu terás Twinson.

schatten schatten
Výrobcovia a predajcovia schatten Cenový dopyt schattenKontakt schatten
© Inoutic