Spoločnosť | Inoutic
THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Česky Magyar
schatten

Naša spoločnosť / Kto sme?

Spoločnosť Inoutic je popredným európskym výrobcom PVC systémov pre okná a dvere a ďalej stavebných systémov – parapetov, obkladov a terás z unikátneho kompozitného materiálu Twinson.

Prepájame interiér a exteriér všetkých typov budov technicky precíznymi produktmi na unikátne konštrukčné riešenia. Nemecký pôvod značky nastavuje štandardy kvality, funkčnosti a spoľahlivosti produktov a služieb. Našim zákazníkom poskytujeme dlhotrvajúce výhody z inovácií a výrobkov prispôsobených ich potrebám v kombinácii s energetickou účinnosťou. Sme úspešní vďaka tomu, že obyčajné veci vieme robiť neobyčajne dobre.

Spoločnosť Inoutic/Deceuninck, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou belgického koncernu Deceuninck, ktorý má pobočky vo viac ako 75 zemiach. Tieto pobočky tvoria globálnu sieť prevádzok na spracovanie plastov. Spoločnosť Inoutic vznikla v roku 1956 ako závod na spracovanie plastov bratov Angerových v nemeckom meste Bogen. V roku 1985 bola firma premenovaná na Thyssen Polymer GmbH, Kunststofftechnika v roku 2007 vznikla spoločnosť Inoutic/Deceuninck GmbH. V roku 2012 potom značku Inoutic prevzala aj pobočka spoločnosti Deceuninck so sídlom v Popůvkách pri Brne, ktorá zaisťuje distribúciu výrobkov tejto značky v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku.

schatten

Naša odbornosť / Výsledok dlhoročných skúseností

Pýšime sa 50ročnými skúsenosťami v oblasti spracovania plastov. Naša firma sídliaca v Bogene pokrýva celý výrobný reťazec – od návrhu cez vývoj až po extrúziu a povrchovú úpravu.

Unikátny materiál Twinson, kombinujúci drevo a plast, je názorným príkladom inovácie ako výsledku intenzívneho výskumu a dlhoročných skúseností. Všetky naše produkty pre stavebníctvo sa jednoducho spracovávajú, inštalujú a sú mimoriadne nenáročné na údržbu.

Pomáhame našim zákazníkom realizovať individuálne stavebné riešenia a umožňujeme im plniť svoje sny. Okrem vynikajúcich vlastností sa naše výrobky pýšia nadčasovým designom a dlhou životnosťou, ktorá prekračuje 50 rokov. Nadväzujeme dlhodobé partnerstvá založené na vzájomnej dôvere a vytvárame tak stabilné prostredie pre našich zákazníkov aj spolupracovníkov.

schatten

Náš cieľ / Najvyššia kvalita

Inšpiráciu pre naše produkty čerpáme z oblasti designu, architektúry a ekológie. Zákonom stanovené kvalitatívne štandardy sú však iba minimálnymi požiadavkami, ktoré musí riešenie z dielne spoločnosti Inoutic/Deceuninck spĺňať.

Chceme plniť požiadavky našich zákazníkov k ich úplnej spokojnosti nielen dnes, ale aj v budúcnosti.

Výrobky spoločnosti Inoutic prechádzajú množstvom testov, ktoré sledujú pevnosť materiálu, presnosť prevedenia a povrchové vlastnosti. Priebežne kontrolujeme kvalitu mimo iného pomocou digitálneho 2D merania a manuálneho 3D merania. Riešenia Inoutic sú prvotriedne z hľadiska dlhodobej životnosti, bezpečnosti, energetickej účinnosti a designu – to potvrdzujú aj renomované národné aj medzinárodné skúšobne a skutočnosť, že produkty Inoutic sú oceňované značkami kvality.

 

we continuously check the quality

schatten

Naša obchodná činnosť / Udržateľnosť a zameranie na budúcnosť

Pomáhame našim zákazníkom vytvoriť trvalý a mimoriadne energeticky úsporný domov. Naše produkty pre stavebníctvo majú dlhú životnosť, ľahko sa udržujú a dosahujú vynikajúce hodnoty v oblasti tepelnej izolácie. Všetky produkty sú na konci životnosti 100% recyklovateľné.

Vyrábame výhradne profily s bezolovnatými stabilizátormi na báze kalcia a zinku. Navyše sa aktívne zúčastňujeme procesu recyklácie plastových okien. Koncern Inoutic/Deceuninck je zakladajúcim členom iniciatívy Rewindo GmbH a zaviazal sa ku zvyšovaniu podielu recyklovaných plastových materiálov pre stavebníctvo a k intenzívnemu presadzovaniu zodpovedného a udržateľného nakladania s PVC.

schatten
Výrobcovia a predajcovia schatten Cenový dopyt schattenKontakt schatten
© Inoutic