THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Česky Magyar
schatten

Okenný systém Prestige / Ideálne vyvážený!

Šesťkomorový profil s veľmi dobrou hodnotou tepelnej i zvukovej izolácie, vhodný pre zateplené domy a byty. Umožňuje realizáciu stavieb v nízkoenergetickom štandarde a nepredstavuje náročnú položku v rozpočte.

  • Vstavaná hĺbka 76 mm
  • Súčiniteľ prestupu tepla Uf = 1,1 W / m2 K vhodný pre moderné nízkoenergetické bývanie
  • V tomto systéme sa vyrábajú aj posuvné dvere a vchodové dvere

Predstavuje ideálne vyváženú voľbu v miestach s vysokými požiadavkami na tepelnú izoláciu, kde by však výkonnejší systém Eforte predstavoval nežiaduce vyššie náklady alebo nad dimenzované riešenie.

Tip: Našimi partnermi sú certifikovaní a overenie výrobcovia plastových okien. Pozrite sa, kto vám okná alebo balkónové dvere z profilu Prestige vyrobí priamo vo vašom kraji alebo meste:

Nielen výborná tepelná izolácia

Okenné profily Inoutic vynikajú kvalitou továrenského spracovania a dosahujú špičkových hodnôt tepelnej izolácie. Profil Prestige prirodzene nie je výnimkou. Za zmienku však stojí aj veľmi dobré hodnoty zvukovej izolácie, ktoré sa zásadným spôsobom podieľajú na komforte bývania, alebo napríklad aj kľudu na prácu pri použití v nebytových priestoroch. Ticho je v rušných centrách miest dnes vzácnou komoditou a kvalitný okenný profil so zárukou zvukovej izolácie je inteligentnou investíciou do vlastného zdravia.

Opravdu bohatý výběr tvarů a barev

V našej ponuke a u našich zmluvných výrobcov okien nájdete okenný profil Prestige v štyroch tvarových variantách – s rovným krídlom alebo s 3 tvarmi predsadeného krídla. V kombinácii so širokou škálou farieb, drevených a metalických dekorov a s možnosťou využitia hliníkových krytov pre dosiahnutie naozaj luxusného vzhľadu, tak dostanete naozaj bohatý výber, v akej podobe sa môže už čoskoro tento obľúbený okenný profil podieľať na vašom komfortnom bývaní.

Ďalšie profily v našej ponuke:

Šesťkomorový okenný systém Eforte - 84 mm, špičková technológia pre energeticky úsporné bývanie
Päťkomorový okenný systém Arcade - 71 mm, štíhly profil, moderný štandard a osvedčená technológia

schatten
icons
Produkty Inoutic garantujú najvyššiu odolnosť proti silnému vetru a dažďu, optimálnu zvukotesnosť, odolnosť proti vlámaniu a dlhú životnosť.
Produkty Inoutic splňujú najnáročnejšie štandardy na úsporu energie: Vyznačujú sa najlepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami a odolnosťou voči vlhkosti a korózií.
Široký výber farieb otvára neobmedzené možnosti prevedenia fasády a dokáže dodať osobitý ráz akémukoľvek architektonickému štýlu.
schatten schatten
Výrobcovia a predajcovia schatten Cenový dopyt schattenKalkulator schattenKonfigurátor farieb schattenKontakt schatten
© Inoutic