THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Česky Magyar
schatten

Okenný systém Eforte / Najvyššie hodnoty izolácie

Šesťkomorový profil pre plastové okná a balkónové dvere vhodný aj pre pasívne domy a nízkoenergetické stavby, pre každého, kto vidí zmysel v dlhodobo úspornom bývaní.

  • Vstavaná hĺbka 84 mm
  • Súčiniteľ priepustnosti tepla Uf = 0,95 W / m2K aj pri štandardnej oceľovej výstuži a bez prídavných prvkov
  • V kombinácii s bežným trojitým zasklením spĺňa aktuálne požiadavky pre pasívne stavby

Stavieb v pasívnom štandarde vďaka zlepšenému povedomia o ekológii a energetických úsporách pribúda. Sme radi, že v okennom systéme Eforte môžeme ponúknuť cenovo výhodné riešenie s jedinečnou hodnotou izolácie.

Tip: pozrite sa, kto vám okná z profilu Eforte vyrobí priamo vo vašom kraji alebo meste:

Eforte - nielen úsporné, ale aj na mieru každému projektu

Akokoľvek sa radí  tepelnoizolačnými vlastnosťami medzi špičkové produkty, nemohli sme pri jeho vývoji len tak zaspať na vavrínoch. Ponúkame Vám preto tiež mimoriadny výber rozmerov - vďaka technológii lepenia zasklenia Inoutic je možné vyrobiť plastové okná a presklené dvere až do výšky 2,6 m. V pasívnych domoch si tak nemusíte odopierať luxusu presklených stien s výhľadom. Vďaka spomínanej technológii je tiež možné inštalovať do rámu aj zasklenie mimoriadnych parametrov - bezpečnostné a izolačné sklá až do šírky 56 mm.

Eforte - vyberte si farbu alebo dekor

Nami ponúkaný výber farieb a autentických dekorov posúva estetickú hodnotu plastových okien na úroveň výrazne drahších materiálov. Variant s hliníkovým krytom – s dodatočným inštalovaním na okenné rámy, napríklad poskytuje autentický vzhľad luxusného hliníka, pri všetkých výhodách prémiového plastového profilu.

Bezkonkurenčný tepelný komfort si môžete vďaka variabilite systému Eforte dopriať nielen v pasívnych stavbách, ale aj v rekonštruovaných historických objektoch.

Ďalšie profily v našej ponuke:

Šesťkomorový okenný systém Prestige - 76 mm, Vyvážený profil, ktorý splní všetky vaše požiadavky

Päťkomorový okenný systém Arcade - 71 mm, Moderný štandard a osvedčená technológia

schatten
icons
Produkty Inoutic garantujú najvyššiu odolnosť proti silnému vetru a dažďu, optimálnu zvukotesnosť, odolnosť proti vlámaniu a dlhú životnosť.
Produkty Inoutic splňujú najnáročnejšie štandardy na úsporu energie: Vyznačujú sa najlepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami a odolnosťou voči vlhkosti a korózií.
Široký výber farieb otvára neobmedzené možnosti prevedenia fasády a dokáže dodať osobitý ráz akémukoľvek architektonickému štýlu.
schatten schatten
Výrobcovia a predajcovia schatten Cenový dopyt schattenKalkulator schattenKonfigurátor farieb schattenKontakt schatten
© Inoutic