THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Česky Magyar
schatten

Okenný systém Arcade / Lacné, ale napriek tomu efektívne

Päťkomorový profil Arcade je pre svoj vynikajúci pomer výkon / cena najlepšou voľbou všade tam, kde je napätý rozpočet stavby alebo rekonštrukcia nedovoľuje použitie výkonnejších systémov Prestige alebo Eforte, ale kde je zároveň stále požiadavka na vysokú úroveň zateplenie okenných otvorov.

  • Vstavaná hĺbka 71 mm
  • Súčiniteľ priepustnosti tepla Uf = 1,2 W / m2K - veľmi dobrý tepelnoizolačný výkon spĺňajúci všetky normované požiadavky
  • Lacné riešenie, ale 100% kvalita Inoutic

Pri rekonštrukciách starších budov môže byť vzhľadom k zatepleniu stien vhodnejším systémom, ako sú Prestige alebo Eforte, ktoré by boli jednoducho predimenzované. Rovnako tak pri rozsiahlych realizáciách s obmedzenými prostriedkami, alebo v prípadoch, keď existujúce okenné otvory nedovoľujú využitie širších okenných profilov - všade tam exceluje rokmi osvedčená klasika - plastové okná Arcade.

Tip: pozrite sa, kto vám okná z profilu Arcade vyrobí priamo vo vašom kraji alebo meste:

Arcade - lacné plastové okná vysokej kvality

S ostatnými profilmi z rodiny výrobkov Inoutic zdieľa okenný systém Arcade všetky výhody produktov popredného európskeho výrobcu. Je to predovšetkým bohatá škála povrchových úprav - farieb a vizuálne autentických dekorov, ktoré estetickú hodnotu vašich nových plastových okien ľahko posunú na úroveň oveľa nákladnejších materiálov, ako je drevo alebo hliník. Sú to ale aj dve dizajnové varianty profilu - s rovným alebo predsadeným krídlom.

Ďalšie profily v našej ponuke:

Šesťkomorový okenný systém Eforte - 84 mm, špičková technológia pre energeticky úsporné bývanie
Šesťkomorový okenný systém Prestige - 76 mm, Vyvážený profil, ktorý splní všetky vaše požiadavky

schatten
icons
Produkty Inoutic garantujú najvyššiu odolnosť proti silnému vetru a dažďu, optimálnu zvukotesnosť, odolnosť proti vlámaniu a dlhú životnosť.
Produkty Inoutic splňujú najnáročnejšie štandardy na úsporu energie: Vyznačujú sa najlepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami a odolnosťou voči vlhkosti a korózií.
Široký výber farieb otvára neobmedzené možnosti prevedenia fasády a dokáže dodať osobitý ráz akémukoľvek architektonickému štýlu.
schatten schatten
Výrobcovia a predajcovia schatten Cenový dopyt schattenKalkulator schattenKonfigurátor farieb schattenKontakt schatten
© Inoutic