Okná a balkónové dvere | Inoutic
THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Česky Magyar
schatten
Okenné systémy
schatten schatten

Plastové okná / Na rekonštrukcie aj novostavby

Nové myslenie v oblasti energetických úspor a ekológie motivuje stále viac ľudí k modernizácii a rekonštrukcii svojej nehnuteľnosti alebo k výstavbe obytného domu s kvalitným zateplením, či dokonca pasívneho domu. Ako pri rekonštrukcii, tak aj pri novej výstavbe predstavujú okná najvýraznejšiu príležitosť pre úsporu energie v rámci plášťu budovy: nové okná s lepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami prinášajú priamu úsporu energie a aktívnu ochranu životného prostredia. Spoločnosť Inoutic / Deceuninck si je vedomá svojej ekologickej zodpovednosti a preto svojimi produktmi poskytuje verejnosti možnosť chovať sa udržateľne, šetriť energiou i finančnými prostriedkami a chrániť životné prostredie. Sledujeme trendy v bývaní a potreby ľudí, aby sme mohli vyvíjať najmodernejšie systémové riešenia vychádzajúce predovšetkým z dvoch požiadaviek: na energetickú účinnosť a na praktickosť.

Profily pre plastové okná, ktoré splnia vaše požiadavky

Zákazník, ktorý plánuje novostavbu, si chce byť istý, že získa produkt, ktorý bude v maximálnej miere splňovať jeho požiadavky. Tie sa týkajú predovšetkým energetickej úspornosti, zvukovej izolácie, bezúdržbovosti a designu. Aby bola stavba vášho domu čo najefektívnejšia, vyvíja firma Inoutic produkty splňujúce všetky požiadavky kladené na moderné stavby. Okná pre dom snov je možné vyberať z niekoľkých profilových systémov (energeticky úsporný okenný systém Eforte, vyvážený okenný systém Prestige a spoľahlivý okenný systém Arcade) a z veľkej palety farieb. Vďaka technickej precíznosti a vysokej kvalite našich produktov sa potom budete z nových okien dlho tešiť.

Plastové okná znížia náklady aj u starších stavbách

Staršie stavby, postavené podľa zastaraných energetických štandardov majú vysokú spotrebu energie na vykurovanie. O to väčšiu ale máte istotu, že s našimi výrobkami dosiahnete významných energetických úspor. Modernizácia navyše zlepšuje klímu v interiéri, zvyšuje komfort bývania a prispieva k celkovo lepšiemu energeticky úspornému štandardu domu. Rekonštrukcia a modernizácia tak výrazne zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti. S plastovými oknami Inoutic ponúkame aj naše dlhoročné skúsenosti v oblasti sanácií a renovácií. Môžete si byť istí, že získate výrobky s vynikajúcim pomerom cena/výkon, a súčasne produkty technicky precízne prinášajúce efektívny a výrazný pokles spotrebovanej energie i nákladov. Na trhu je dnes rad produktov, ktoré vykazujú pomerne dobré tepelnoizolačné vlastnosti, ale kvôli svojej vstavanej hĺbke sú často nepoužiteľné pre rekonštrukcie. Naše technicky prepracované a inteligentné výrobky, ako je napríklad nový profilový systém Eforte, sa naproti tomu dajú použiť ako v novostavbách, tak aj pri rekonštrukciách.

schatten
Výrobcovia a predajcovia schatten Cenový dopyt schattenKonfigurátor farieb schattenKontakt schatten
© Inoutic