Vonkajšie obklady, obklady fasád, PVC obklady | Inoutic
THE GERMAN PROFILE ENGINEERS FOR WINDOWS AND DOORS
Česky Magyar
schatten
Fasádne obklady a strešné obklady  
schatten

Fasádny systémy z materiálu Twinson alebo PVC

Fasáda je rozhodujúcim prvkom, ktorý určuje celý architektonický ráz budovy. Použité materiály dodávajú konečný vzhľad vonkajšej architektonickej konštrukcie. Nestačí, aby bola povrchová štruktúra len príjemná na pohľad a dotyk, musí objekt tiež dlhodobo chrániť pred vplyvmi počasia. A nesmie po viacerých rokoch stratiť nič zo svojho krásneho vzhľadu! Kto chce obliecť svoju budovu do mimoriadneho plášťa v sviežich farbách, ktoré pretrvajú dlhú dobu, mal by zvážiť pre fasádu, strešné podhľady a strešné konštrukcie použitie kvalitných obkladov.

Moderná fasáda z tých najlepších materiálov

Prvotriedne materiály, ako je inovatívny a patentovaný kompozitný materiál Twinson prepájajúci drevo a plast alebo kvalitné profily z PVC, splňujú všetky požiadavky kladené na moderné stavby. S materiálom Twinson môže byť fasáda rovnako ľahká a atraktívna na pohľad, ako v prípade dreva. Okrem toho s výhodou, že u materiálu Twinson nie je treba fasádu natierať celé desaťročia. Profily sú odolné proti vplyvom počasia, dodávajú sa v krásnych odtieňoch prírodného dreva a sú skutočne trvanlivé.

Fasáda z PVC profilov ponúka mimoriadne výhody ako z hľadiska prevedenia, tak aj z hľadiska jednoduchej údržby a dlhej životnosti. Vďaka najmodernejším výrobným postupom ponúka PVC nielen mimoriadnu farebnú stálosť, ale okúzli vás aj úžasnou rozmanitosťou farieb. Obkladové profily z PVC sú obzvlášť vhodné pre ťažko prístupné miesta, pretože aj v tomto prípade nie je potreba žiadne natieranie. A kvalitné laminovanie a fóliovanie garantuje stálofarebnosť bez ohľadu na to, či ide o materiál prírodného vzhľadu v rôznych odtieňoch s kresbou dreva, jednofarebný materiál alebo materiál s vzhľadom hliníku.

Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Kontaktujte miestneho predajcu obkladov

schatten
Výrobcovia a predajcovia schatten Cenový dopyt schattenKontakt schatten
© Inoutic